3. kolo Extraligy žen

K dalšímu utkání extraligy žen cestovaly hráčky elitního doberského týmu v pátek do Havířova. Po prvním utkání s rezervou Hodonína je čekalo podobné utkání s domácím družstvem složeným z hráček stále ještě mládežnických kategorií.

SKST Havířov - SK Dobré      3 : 6

Body SK Dobré : Rozínková Daniela 2b.,  Ságlová Miroslava 2b, Rozínková Kateřina 2b.,

Divácí : 3 !!!

Předpoklady se naplnily, utkání to bylo velmi vyrovnané. Hned první zápas přinesl dramatické výměny i velké obraty ve skore. Daniela Rozínková prohrávala v prvním setu již 3-8, srovnala na 9-9 a set prohrála 9-11. Druhý set byl relativně nejjednoznačnější, Daniela vyhrála 11-7 a vyrovnala. Celý třetí set také průběžně stále vedla, ale při setbolech za stavu 10-9 a 11-10 dostala nechytatelná prasátka a o set přišla. Celý čtvrtý set zase vedla Štěpánová, ale Daniela se nevzdala, odvrátila tři mečboly v řadě (za stavu 1:2 na sety a 7-10 !!!) a vynutila si pátý set. Začala ho famózně, dokonale využila psychickou výhodu po koncovce předchozího setu a rychle vedla již 7-0. Domácí hráčka se ale uvolnila, začala více riskovat. Náhle byl na ukazateli stav 8-8 a bylo tu znovu drama v koncovce setu. Daniela nakonec svůj druhý mečbol proměnila a udělala tak první bod pro hosty v utkání. Obě její spoluhráčky se pak přidaly velmi dobrým výkonem. O celkovém výsledku rozhodly pětisetové bitvy doberských hráček s nejmladší členkou domácího družstva Štěpánovou. Všechny tři vyhrály „fialky“,  z toho dva v pátém setu nejtěsnějším rozdílem. O body se tentokrát postaraly všechny tři hráčky stejným poměrem, nestačily pouze na dnes výborně hrající domácí Petrovovou.