2. liga žen 2014-15, skupina B, 8. a 9.kolo

Vzhledem k povinné předehrávce vzájemných utkání našich družstev před začátkem soutěže, sehrálo 8. a 9. kolo jen naše béčko a céčko v Jaroměři.



      Jiskra Jaroměř A - SK Dobré B 2 : 8

(čtyřhry 0:1 body, domácích: Budinská Jana 2:1, Obrdlíková Lucie 0:3, Čápová Lenka 0:3, body hostů: Hlávková Hana 2:1, Macurová Andrea 3:0, Doucková Aneta 2:1)

Béčko nastoupilo v nejsilnější sestavě a Jaroměř pro něho nebyla vážným soupeřem.

Jiskra Jaroměř A - SK Dobré C  4 : 6

(čtyřhry 0:1, body domácích: Čápová Lenka 1:2, Budinská Jana 1:2, Kučerová Veronika 2:1, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Sazimová Terezie 2:1, Koďousková Eliška 0:3)

Jaroměř ještě v nedávné době stabilně hrála 1. ligu žen, jednu sezonu si dokonce zahrála i nejvyšší soutěž. V současnosti se však potýká s výkonnostními problémy a krčí se na 10. místě druholigové tabulky. Vedle stoprocentní Anety Sedloňové stačily k výhře dva body Terezy Sazimové. Vedle nich poprvé nastoupila sbírat zkušenosti v ligové soutěži teprve jedenáctiletá Eliška Koďousková.

 

Všechna utkání ligového víkendu :

 

8. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Vlašim C 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hauznerová Michaela 2:1, Smíšková Martina 2:1, Čornyjová Adéla 3:0, body hostů: Bošinová Veronika 1:2, Bošinová Aneta 1:2, Zelingrová Kamila 0:3), SKST Děčín B - SKST Vlašim D 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svatoňová Tereza 0:3, Schneiderová Jana 1:2, Polanská Jana 0:3, body hostů: Lajdová Anežka 3:0, Matějovská Anna 3:0, Polívková Barbora 2:1), SK Dobré D - SK Dobré B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zemanová Michaela 2:1, Šitinová Petra 2:1, Bačinová Pavla 1:2, body hostů: Doucková Aneta 3:0, Hejzlarová Lucie 1:2, Bačinová Lucie 0:3), TJ Jiskra Jaroměř - SK Dobré C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čápová Lenka 1:2, Budinská Jana 1:2, Kučerová Veronika 2:1, body hostů: Sedloňová Aneta 3:0, Sazimová Terezie 2:1, Koďousková Eliška 0:3), STC Slaný - TTC Ústí nad Orlicí B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nová Věra 2:1, Kasnerová Karolína 0:3, Štricová Niamh 0:3, body hostů: Cyranyová Lucie 2:1, Částková Barbora 2:1, Částková Eliška 3:0), KST Jirkov TECHNOLINE - TJ Sokol Chrudim 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koutská Marie 3:0, Faiglová Kamila 1:2, Leitnerová Eva st. 2:1, body hostů: Juklová Kateřina 0:3, Sedláčková Tereza 1:2, Vránová Martina 2:1),

9. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem - SKST Vlašim D 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smíšková Martina 0:3, Allertová Sára ml. 1:2, Čornyjová Adéla 2:1, body hostů: Lajdová Anežka 2:1, Matějovská Anna 2:1, Polívková Barbora 2:1), SKST Děčín B - SKST Vlašim C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polanská Jana 3:0, Schneiderová Pavla 2:1, Hojková Eva 3:0, body hostů: Bošinová Veronika 1:2, Bošinová Aneta 0:3, Zelingrová Kamila 0:3), SK Dobré D - SK Dobré C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zemanová Michaela 2:1, Šitinová Petra 2:1, Bačinová Pavla 1:2, body hostů: Rozínková Kateřina 3:0, Sazimová Terezie 1:2, Grimmerová Diana 0:3), TJ Jiskra Jaroměř - SK Dobré B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Budinská Jana 2:1, Obrdlíková Lucie 0:3, Čápová Lenka 0:3, body hostů: Hlávková Hana 2:1, Macurová Andrea 3:0, Doucková Aneta 2:1), STC Slaný - TJ Sokol Chrudim 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nová Věra 2:1, Kasnerová Karolína 2:1, Štricová Niamh 1:2, body hostů: Juklová Kateřina 0:3, Sedláčková Tereza 1:2, Vránová Martina 3:0), KST Jirkov TECHNOLINE - TTC Ústí nad Orlicí B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutská Marie 1:2, Leitnerová Eva st. 1:2, Demjanová Eliška 1:2, body hostů: Cyranyová Lucie 1:2, Částková Barbora 3:0, Částková Eliška 2:1),

 

Aktuální tabulka:

 


1.

SK Dobré C

9

8

1

0

0

66:24

26

2.

SK Dobré D

9

8

1

0

0

59:31

26

3.

SKST Vlašim D

9

6

1

2

0

58:32

22

4.

SK Dobré B

9

6

0

3

0

55:35

21

5.

KST Jirkov TECHNOLINE

9

5

1

3

0

46:44

20

6.

SKP Sever Ústí nad Labem

9

5

0

4

0

49:41

19

7.

TTC Ústí nad Orlicí B

9

3

2

4

0

40:50

17

8.

SKST Vlašim C

9

3

1

5

0

40:50

16

9.

SKST Děčín B

9

3

0

6

0

38:52

15

10.

TJ Jiskra Jaroměř

9

2

0

7

0

35:55

13

11.

STC Slaný

9

1

0

8

0

28:62

11

12.

TJ Sokol Chrudim

9

0

1

8

0

26:64

10

Jan Rozínek

Автор :
FaLang translation system by Faboba