Kategorie: BOWLING
Zveřejněno 29. prosinec 2016

Propozice DBL 2017

SK Dobré s.r.o. vypisuje soutěž

dvoučlenných družstev v bowlingu

pro rok 2017 – 10. ročník

 

Doberská bowlingová liga 2017

 

Propozice a všeobecná ustanovení

 

1, Doberská bowlingová liga (DBL) je soutěž dvoučlenných družstev v bowlingu, která se skládá z 8 dílčích turnajů rozdělených do jarní (4 turnaje) a podzimní části (4 turnaje + závěrečné vyhodnocení). Všechny turnaje se odehrají v bowlingové herně v Obecním domě v Dobrém (č.p. 143).

2, Družstvo je složeno ze dvou neregistrovaných hráčů stejného či opačného pohlaví (muž + muž, žena + žena nebo žena + muž), ale na soupisku lze napsat i jednoho náhradníka, který může nastoupit v případě nemoci či jiných okolností, které znemožní nastoupit jednomu hráči z družstva.

Start hráče se nepovoluje současně ve dvou a více družstvech stejné soutěže!

3, V každém turnaji odehraje každý hráč z týmu 3 hry, přičemž každá hra má 10 částí.

4, V každém turnaji se sčítají body obou členů družstva, přičemž každému hráči se započítávají pouze 2 hry s největším počtem nakoulených bodů, třetí hra s nejmenším počtem bodů se nezapočítává do celkového skóre.

5, Po osmém turnaji se sečtou nakoulené body družstev a vítězem příslušné ligy se stává tým, který bude mít po osmi turnajích nakoulen nejvyšší součet bodů ve své lize. Při shodném počtu bodů o umístění rozhoduje účast ženy v týmu či jednorázově nejvíce nakoulený počet bodů.

6, Z každé ligy pro další ročník sestupují dva týmy s nejmenším počtem bodů o soutěž níže, přičemž jejich místo zaujmou první dva týmy s nejvyšším počtem nakoulených bodů, které hrály nižší soutěž. (Příklad: poslední dva týmy z 1. ligy sestoupí do 2. ligy a naopak první dva týmy  ze 2. ligy postoupí do 1. ligy). Pořadatel má právo doplnit další postupující družstva do vyšší soutěže pro doplnění potřebného počtu družstev.  

7, Handicapy: ženám a mládeži do 15 let se ke každé hře přičte 8 bodů.

8, Před prvním turnajem si každý tým vylosuje číslo dráhy na které bude začínat hrát 1., 3., 5. a 7. turnaj. Naopak 2., 4., 6. a 8. turnaj bude začínat na druhé dráze.

9, Před prvním turnajem vedoucí mužstev vylosují pořadí v jakém budou týmy hrát po celou dobu DBL 2017. Podle vylosovaného pořadí nastoupí týmy do hry. Vedoucí družstva určí, kdo z družstva bude během celé soutěže hrát jako první a kdo jako druhý.

10, Termíny turnajů:

První liga (1. liga) – právo startu mají týmy na 1.- 6.místě v 1. DBL 2016 a dva postupující z 2. DBL 2016  

(Rybníčky, SK Skalka, BC Kvasiny, Strike Team, HC BUU, Stará Náves, Žlábek Křovice, PROTECO Team)

Jarní část – liché úterky: 14.2., 28.2., 14.3., 28.3. vždy od 18 hodin

Podzimní část – liché úterky: 10.10., 24.10., 7.11., 21.11. vždy od 18 hodin

(základní termíny, po dohodě je možné provést úpravy)

 

Druhá liga (2. liga) – právo startu má tým sestoupivší z 1. DBL 2016, týmy na 3.- 6. místě 2. DBL 2016 a dva postupující z 3. DBL 2016

(Pivníci Trnov, Magister Team, Mišáci, Slivovica Team, Druhý Míza, P&P Team, Kozlíci, Levý ruc)

Jarní část – liché středy : 15.2., 1.3., 15.3., 29.3. vždy od 18 hodin

Podzimní část – liché středy: 11.10., 25.10., 8.11., 22.11. vždy od 18 hodin

(základní termíny, po dohodě je možné provést úpravy)

 

Třetí liga (3. liga) – právo startu mají týmy na 3.- 6. místě 3. DBL 2016 čtyři případně nově přihlášené týmy (podle data a času přijetí přihlášky)

(Jirkacyklotour, Berušky, Čarodějky, Roudeňáci + 4x ???) 

Jarní část – sudé středy: 22.2., 8.3., 22.3., 5.4. vždy od 18 hodin

Podzimní část – sudé středy: 18.10., 1.11., 15.11., 29.11. vždy od 18 hodin

(základní termíny, po dohodě je možné provést úpravy)

 

Čtvrtá liga (4. liga) – bude spuštěna v případě nově přihlášených týmů nad počet potřebný k doplnění 3.DBL 2017

 

!! Závěrečné vyhodnocení všech lig proběhne ve středu 6.12.2017 od 18 hodin !!

 

Pokud se některý z týmů s právem účasti v 1., 2. nebo 3.lize nepřihlásí do 10. ročníku - DBL 2017, nebo nepřenese toto právo na jiný tým, o případném rozdělení nově přihlášených týmů rozhodne organizátor a nebo bude uskutečněna schůzka s jednotlivými týmy, na které se dohodne rozložení týmů do jednotlivých skupin a hracích dnů !!!

11, Startovné činí 1 300,- Kč za tým za všech osm turnajů. Startovné je nutné uhradit nejpozději během prvního turnaje u p. Rozínkové.

12, Přihlášky si lze stáhnout na internetové adrese www.skdobre.cz v sekci Bowling - bowlingová liga - Přihláška DBL 2016 a odeslat na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo si je můžete vyzvednout na bowlingu v Dobrém u p. Rozínkové, kde můžete odevzdávat vyplněné přihlášky.

!!! Uzávěrka přihlášek je v neděli 22. ledna 2017 ve 12 hodin !!!

13, Organizátor soutěže si vyhrazuje právo změnit termín jednotlivých turnajů.

14, Organizátor soutěže: SK Dobré s.r.o., 517 93 Dobré 127

V Dobrém 6.12.2016


Kategorie: BOWLING
Zveřejněno 11. prosinec 2015

Přihláška DBL 2017

Přihláška do 10. ročníku Doberské bowlingové ligy

 

Přihlášku je možno stáhnout kliknutím na následující odkaz:

Přihláška DBL 2017

 

Přihlášky lze odeslat na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo osobně odevzdat p. Rozínkové.

 

!!! Uzávěrka přihlášek je v neděli 22. ledna 2017 ve 12:00 hod. !!! 


Kategorie: BOWLING
Zveřejněno 12. říjen 2015

10. Ročník DBL

 

Průběžné pořadí po 5. turnaji

 

1. Liga

2. Liga

3. Liga

1.

SK Skalka

3170

Kozlíci

2652

Staříci

2602

2.

Rybníčky

3110

Mišáci

2597

Berušky

2358

3.

BC Kvasiny

2963

Jirkacyklotour

2511

Čarodějky

2355

4.

Strike Team

2910

Levý ruce

2441

Roudeňáci

2341

5.

Stará náves

2877

Slivovica Team

2433

Řádící páka

2331

6.

HC BUU

2794

P&P Team

2358

Sršňáci

2074

7.

Žlábek Křovice

2602

Druhá Míza

2025

 

 

8.

PROTECO Team

2462

 

 

 

 

 

 

 

Doberská bowlingová liga 2017

Přihlásilo se 8 týmů s právem hrát 1. ligu, 6 týmů s právem hrát 2. ligu, 7 týmů vč. nových s právem hrát 3. ligu. Z důvodu atraktivnosti aby bylo ve 2.lize možné hrát o sestup, byla tato soutěž doplněna o tým Jirkacyklotour (3.tým 3.ligy 2016 s výsledným počtem 4 154b., tj. s odpovídající výkonností pro 2.ligu). Ve 2. lize tak bude sedm a ve 3. lize šest družstev. Z 1.ligy budou sestupovat dva týmy, z 2.ligy jeden. Postupující z 2. a 3. ligy budou dva.  


V Doberské bowlingové lize 2017 budou bojovat družstva v rozdělení :

 

1.Liga

2.Liga

3.Liga

Rybníčky

Mišáci

Berušky

SK Skalka

Slivovica Team

Čarodějky

BC Kvasiny

Druhá Míza

Roudeňáci

Strike Team

P&P Team

Staříci

HC Buu

Kozlíci

Řádící Páka

Stará náves

Levý ruce

Sršňáci

Žlábek Křovice

Jirkacyklotour

 

PROTECO Team

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V termínech : 

Jarní část – liché úterky: 14.2., 28.2., 14.3., 28.3. vždy od 18 hodin 

Podzimní část – liché úterky: 10.10., 24.10., 7.11., 21.11. vždy od 18 hodin

hrají – Rybníčky, SK Skalka, Strike Team, HC BUU, Stará Náves, Čarodějky, Roudeňáci

 

V termínech :

Jarní část – liché středy : 15.2., 1.3., 15.3., 29.3. vždy od 18 hodin 

Podzimní část – liché středy: 11.10., 25.10., 8.11., 22.11. vždy od 18 hodin

hrají – BC Kvasiny, Žlábek Křovice, PROTECO Team, Mišáci, Slivovica Team, Druhá Míza, Staříci,

 

V termínech :

Jarní část – sudé středy: 22.2., 8.3., 22.3., 5.4. vždy od 18 hodin 

Podzimní část – sudé středy: 18.10., 1.11., 15.11., 29.11. vždy od 18 hodin 

hrají – PaP Team, Kozlíci, Levý ruce, Jirkacyklotor, Řádící páka, Sršňáci, Berušky

 

!! Závěrečné vyhodnocení všech lig proběhne ve středu 6.12.2017 od 18 hodin !!

 

Hra začíná vždy přesně v určenou hodinu, hráč který bude mít zpoždění se do hry vloží až od dalšího kola.

Za pořadatele : Jan Rozínek

 


Kategorie: BOWLING
Zveřejněno 2. září 2014

I. DBL 2015

 

Turnaj č. 4 - 24. března 2015

 

Jméno

Tým

1. kolo

2. kolo

3. kolo

 

1

           

2

 Ježek

Magister team

120  171  131 302

3

Růžička K.

Strike team 149 142 120 291

4

Hanuš
Rybníčky  162 141 199 361

5

           

6

 Kumprecht Magister team 168 178 169  347

7

Tomik

Strike team 135 158 134 293

8

Hanušová
Rybníčky   146(8) 155(8) 110(8) 317

 

 

Jméno

Tým

1. kolo

2. kolo

3. kolo

 

1

Hanušová E.

SK Skalka 141(8) 144(8) 144(8) 304

2

Rozínek

Stará náves 114 114 116 230

3

Jehlička

HC BUU 110 129 113 242

4

Skokan

BC Kvasiny 134 161 157 318

5

Hanuš P.

SK Skalka

151

146 145 297

6

Dostál B.

Stará náves 108 153 169 322

7

Arnošt

HC BUU 141 168 138 309

8

Mihulka

BC Kvasiny 126 157 140 297

Turnaj č. 3 - 10. března 2015

 

 

Jméno

Tým

1. kolo

2. kolo

3. kolo

 

1

           

2

 Ježek

Magister team

122  137  120 259

3

Růžička K.

Strike team 114 113 200 314

4

Hanuš ml. Rybníčky  141 136 163  304

5

           

6

 Kumprecht Magister team 153 113  181  334

7

Tomik

Strike team 164 116 156 320

8

Hanuš Z. Rybníčky   136 145  116  281

 

 

Jméno

Tým

1. kolo

2. kolo

3. kolo

 

1

Hanušová E.

SK Skalka 99(8) 148(8) 98(8) 263

2

Rozínek

Stará náves 123 187 152 339

3

Jehlička

HC BUU 144 142 153 297

4

Skokan

BC Kvasiny 132 160 150 310

5

Hanuš P.

SK Skalka

159

147 167 326

6

Dostál B.

Stará náves 121 144 121 265

7

Arnošt

HC BUU 121 116 114 237

8

Roleček

BC Kvasiny 129 142 155 297

 

Turnaj č. 2 - 24. února 2015

 

 

Jméno

Tým

1. kolo

2. kolo

3. kolo

 

1

           

2

 Ježek

Magister team

158   122  115 280 

3

Růžička K.

Strike team 121 159 107 280

4

Hanuš Rybníčky  150 186 161  347 

5

           

6

 Kumprecht Magister team 111  138  134   272

7

Tomik

Strike team 128 124 149 277

8

Hanušová Rybníčky   136(8) 145(8)  133(8)  297

 

 

Jméno

Tým

1. kolo

2. kolo

3. kolo

 

1

Hanušová E.

SK Skalka 110(8) 94(8) 107(8) 233

2

Dostál Jan

Stará náves 140 135 136 276

3

Jehlička

HC BUU 125 143 138 281

4

Roleček

BC Kvasiny 165 158 149 323

5

Hanuš P.

SK Skalka

162

164 142 326

6

Dostál B.

Stará náves 105 141 114 255

7

Arnošt

HC BUU 119 123 184 307

8

Mihulka

BC Kvasiny 100 147 133 280

 

 

Turnaj č. 1 - 10. února 2015

 

Jméno

Tým

1. kolo

2. kolo

3. kolo

 

1

 

         

2

 Ježek st.

Magister team

 148 170 148 318

3

Růžička K.

Strike team 160 111 131 291

4

Hanuš Rybníčky  150  164  163  327 

5

 

         

6

 Ježek ml.

Magister team 166 142  142  308

7

Tomik

Strike team 133 157 125 290

8

Hanušová Rybníčky   104(8) 132(8)  152(8)  300 

 

 

Jméno

Tým

1. kolo

2. kolo

3. kolo

 

1

Hanušová E.

SK Skalka 109(8) 98(8) 139(8) 264

2

Rozínek

Stará náves 112 156 165 321

3

Jehlička

HC BUU 114 115 130 245

4

Skokan

BC Kvasiny 162 156 134 318

5

Hanuš

SK Skalka

123

160 131 291

6

Dostál

Stará náves 148 133 131 281

7

Arnošt

HC BUU 132 168 187 355

8

Mihulka

BC Kvasiny 128 108 166 294