12. ročník DBL

 Průběžné pořadí DBL 2019 po 2. turnaji jarní části

 

1. Liga

2. Liga

3. Liga

1.

Rybníčky

1267

Kozlíci

1166

Velký čísla

1028

2.

SK Skalka

1248

JIRKACYKLOTOUR

1088

Dinosauři

1018

3.

BC Kvasiny

1245

Řádící páka

1076

Rychlá rota

982

4.

HC BUU

1175

Slivovica Team

1038

Packi team

951

5.

Stará Náves

1168

BAR MONT. DKA

1006

Roudeňáci

891

6.

Strike Team

1100

Čarodějky

982

Strejci

891

7.

Žlábek Křovice

1069

PROTECO Team

905

Domácí puťky

871

8.

Staříci

1033

 

 

Hrošíci

856

 

Doberská bowlingová liga 2019

 

Přihlásilo se 8 týmů s právem hrát 1. ligu, 7 týmů s právem hrát 2. ligu, 9 týmů vč. nových s právem hrát 3. ligu. Ta byla rozdělena na dvě skupiny a postupovat z ní do 2. ligy budou dva týmy s nejvyšším počtem bodů ze všech devíti. Z 2. ligy budou postupovat také dva nejlepší. Z 1. ligy budou sestupovat dva týmy, z 2. ligy jeden.

 

V Doberské bowlingové lize 2019 budou bojovat družstva v rozdělení :

1.liga :                                               2.liga :                                                 3.liga :

Rybníčky                                          Kozlíci                                                Strejci

SK Skalka                                        JIRKACYKLOTOUR                     Roudeňáci

HC BUU                                          Řádící páka                                        Domácí puťky

Stará náves                                      Slivovica Team                                  Packi team

Kvasiny BC                                     PROTECO nářadí s.r.o.                   Velký čísla

STRIKE Team                                BAR MONTANA DKA                    Dinosauři

Staříci                                              Čarodějky                                          Rychlá rota

Žlábek Křovice                                                                                           Hrošíci

                                                                                    

V termínech :

Jarní část – liché úterky: 12.2., 26.2., 12.3., 26.3. vždy od 18 hodin

Podzimní část – liché úterky: 8.10., 22.10., 5.11., 19.11. vždy od 18 hodin

hrají – Rybníčky, SK Skalka, HCBUU, STRIKE Team, Staříci, Žlábek Křovice,

 

V termínech :

Jarní část – liché středy : 13.2., 27.2., 13.3., 27.3. vždy od 18 hodin

Podzimní část – liché středy: 9.10., 23.10., 6.11., 20.11. vždy od 18 hodin

hrají–Stará Náves,Čarodějky,PROTECO nářadí s.r.o.,Roudeňáci, Domácí puťky

 

V termínech :

Jarní část – sudé úterky: 19.2., 5.3., 19.3., 2.4. vždy od 18 hodin

Podzimní část – sudé úterky: 15.10., 29.10., 12.11., 26.11. vždy od 18 hodin

hrají – Kvasiny BC, Kozlíci, JIRKACYKLOTOUR, Řádící Páka, Slivovica Team, BAR MONTANA DKA,

 

V termínech :

Jarní část – sudé středy: 20.2., 6.3., 20.3., 3.4. vždy od 18 hodin

Podzimní část – sudé středy: 16.10., 30.10., 13.11., 27.11. vždy od 18 hodin

hrají –Strejci, Packi team, Velký čísla, Dinosauři, Rychlá rota, Hrošíci  

 

!! Závěrečné vyhodnocení všech lig proběhne ve středu 4.12.2019 od 18 hodin !!

 

Hra začíná vždy přesně v určenou hodinu, hráč který bude mít zpoždění se do hry vloží až od dalšího kola.

Za pořadatele : Jan Rozínek

Автор :
FaLang translation system by Faboba